MÜŞTERİ MEMNUNİYET GARANTİSİ

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

Hakkımızdapicture

Fabrikamız, 1997 yılında kurulan PVC Atık Su Borusu üretimi ile işe başlamıştır. Her geçen yıl üretimini yenileyerek, geliştirmiştir. Daha kaliteli ve daha iyi hizmet sunmak için 2004 yılı Şubat ayında Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 kapalı 3000 m2 açık olmak üzere toplam 7000 m2 alan üzerinde, yıllık 1000 tonluk üretim kapasitesi ile yeni yerine taşınmıştır. GÜR-SU PLASTİK, ISO 9001- 2000 Kalite sertifikasına ve TSE 275 belgesine sahiptir. GÜR-SU PLASTİK, hem yurt içi hem yurt dışı pazarda, müşterileriyle karşılıklı
güven, zamanında teslimat ve kaliteden ödün vermeyerek satış ve satış sonrası hizmetlerde de müşteri memnuniyetini garantileyerek, hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Yurt dışı pazarda satışlarımız devam etmekte, hedefimiz tüm Orta Asya ülkelerine hizmet sunmaktır.

GÜR-SU PLASTİK, dış çap Q50' den Q200' e kadar olan PVC Atık su Boruların 2.2 mm ve Türk Standartlarına uygun olan 3.2 mm et kalınlıklarında üretim yapmaktadır. Talep doğrultusunda basınçlı su borularının da üretimi yapılmaktadır.